Home Apps Business Turkcell Şirketim
Turkcell Şirketim icon

Turkcell Şirketim

  • Turkcell Şirketim poster Turkcell Şirketim screenshot 1 Turkcell Şirketim screenshot 2 Turkcell Şirketim screenshot 3

The description of Turkcell Şirketim

ŞİRKETİM uygulaması ile, tüm hatlarınızın tarife, paket ve fatura bilgilerini görüntüleyebilir, ödeme yapabilirsiniz. Hatlarınızın yurt dışı, 3G ve Ücretli servis ayarlarını değiştirebilir, hat kullanıcılarından gelen talepleri onaylayabilirsiniz. Size özel kampanya ve duyuruları cebinizden takip edebilir, bilgi alabilirsiniz. Bir tuş ile müşteri yöneticinize ulaşabilir, yardım bölümünden Turkcell ürün, hizmet ve tüm cihaz ayarları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

ŞİRKETİM uygulamasına sadece şirketlerin “Online İşlemler Yetkilileri” GSM NO ve parolaları ile giriş yapabilirler. Parolanızı hatırlamıyorsanız PAROLA yazıp 8660’a ücretsiz SMS göndererek parolanızı alabilirsiniz. Şirketinizin “Online İşlem Yetkilisi” olmak için Turkcell müşteri yöneticiniz ile görüşebilirsiniz.

Show More

Info Update

Turkcell Şirketim 6.2 Update 2020-12-30 Turkcell Şirketim tüm hızıyla yenilenmeye devam ediyor. Kurumsal müşterilerimiz artık çalışanları için dijitalden abonelik işlemini başlatabilir, dilediğiniz hattı seçebilir, işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Geliştirmelerimiz hızla devam edecektir.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating